odżywki, białko, kreatyna, bcaa, wpc, wpi, glutamina, izotonik, kolagen, inulina, beta, alanina, aakg, arginina, jabłczan, tcm, monohydrat,

PURE ARGININE INSTANT POWDER ADVANCED PERFORMERS

to produkt zawierający jeden z najważniejszych i najpopularniejszych anabolików: L-Argininę w postaci wysoko przyswajalnego chlorowodorku (HCL). Jest to aminokwas o bardzo szerokim spektrum działania w naszym organizmie, mający zastosowanie nie tylko w suplementacji sportowej: sprzyja syntezie hormonu GH opóźniając efekty starzenia, poprawia libido u mężczyzn, jest doskonałym antyoksydantem. Dla sportowców, L-Arginina jest doskonałym preparatem przedtreningowym sprzyjającym syntezie NO (tlenku azotu) w mięśniach, co przekłada się na przyrost siły skurczu oraz „napompowania” poszczególnych partii mięśniowych. L-Arginina pośrednio wpływa również na hamowanie rozpadu białek mięśniowych, czyli chroni je przed katabolizmem.

Dostępne w opakowaniach:

  • 210g

Dostępne smaki:

  • naturalny

SKŁADNIKI:

L-arginina HCL

 WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 5 g produktu / 1 porcja %ZDS* w porcji (5 g) produktu w 100 g produktu
* Nie ustalono zalecanego dziennego spożycia
CHLOROWODOREK L-ARGININY 5 (g) * 100 (g)

ZALECANE SPOŻYCIE:

jedna porcja produktu (1 miarka – 5g)  dziennie. Spożywać przed treningiem.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:

Zmieszać jedną porcje produktu (1 miarka – 5g) z 150-200 ml wody.

UWAGI:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.