odżywki, białko, kreatyna, bcaa, wpc, wpi, glutamina, izotonik, kolagen, inulina, beta, alanina, aakg, arginina, jabłczan, tcm, monohydrat,

PURE BETA-ALANINE INSTANT POWDER ADVANCED PERFORMERS

jest suplementem diety w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku o wysokiej przyswajalności. Zawarta w nim beta-alanina to substancja niezwykle popularna w zastosowaniach okołotreningowych, w szczególności sportach wydolnościowych wymagających wysokiej staminy oraz wytrzymałości włókien mięśniowych (sporty walki, cycling, trening cross, bieganie). Beta-Alanina jest prekursorem karnozyny, która jest jednym z kluczowych składników mięśni. Dostarczając ją w odpowiedniej ilości, zmniejszamy ryzyko kontuzji, poprawiamy ich odporność, a także minimalizujemy odkładanie kwasu mlekowego. Jest to również świetny antykatabolik, chroniący mięśnie przed skutkami przetrenowania.

Dzięki PURE BETA-ALANINE, Twoje treningi będą znacznie dłuższe i intensywniejsze, a efekty ciężkiej pracy przyjdą o wiele szybciej. Produkt przeznaczony dla wszystkich osób, które uprawiają sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Dostępne w opakowaniach:

  • 200g

Dostępne smaki:

  • naturalny

SKŁADNIKI:

Beta-Alanina

 WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 4 g produktu / 1 porcja %ZDS* w porcji (4 g) produktu w 100 g produktu
* Nie ustalono zalecanego dziennego spożycia
BETA-ALANINA 4 (g) * 100 (g)

ZALECANE SPOŻYCIE:

jedna porcja produktu (1 miarka – 5g)  dziennie. Spożywać przed treningiem.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:

Zmieszać jedną porcje produktu (1 miarka – 5g) z 150-200 ml wody.

UWAGI:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.