odżywki, białko, kreatyna, bcaa, wpc, wpi, glutamina, izotonik, kolagen, inulina, beta, alanina, aakg, arginina, jabłczan, tcm, monohydrat,

PURE AAKG INSTANT POWDER ADVANCED PERFORMERS

L-Arginina w postaci AAKG (Alfa-Ketoglutaranu L-Argininy) to bardzo skuteczny, popularny i bezpieczny preparat o wszechstronnym zastosowaniu. Jego stosowanie jest niezwykle korzystne: AAKG hamuje rozpad białek w naszym organizmie, jest odpowiedzialny za dotlenienie naszych mięśni poprzez syntezę tlenku azotu (efekt „napompowania” włókien mięśniowych), a także poprawia libido i funkcje seksualne u mężczyzn. AAKG wykazuje się dużo lepszą przyswajalnością niż czysta L-Arginina, co skutkuje dłuższym efektem utrzymywania „pompy mięśniowej”, efektywniejszym anabolizmem mięśniowym i hamowaniem katabolizmu, oraz większą ergonomią stosowania preparatu. Dzięki AAKG, Twój trening stanie się wydajniejszy, a efekty jeszcze bardziej widoczne!

Dostępne w opakowaniach:

  • 200g

Dostępne smaki:

  • naturalny

SKŁADNIKI:

L-arginina HCL

 WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 5 g produktu / 1 porcja %ZDS* w porcji (5 g) produktu w 100 g produktu
* Nie ustalono zalecanego dziennego spożycia
ALFA-KETOGLUTARAN L-ARGININY 5 (g) * 100 (g)

ZALECANE SPOŻYCIE:

jedna porcja produktu (1 miarka – 5g)  dziennie. Spożywać przed treningiem.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:

Zmieszać jedną porcje produktu (1 miarka – 5g) z 150-200 ml wody.

UWAGI:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.